BİZ KİMİZ?

ÖZGÜN KARİYER Eğitim & Danışmanlık eğitim kurumu Kişisel, Kurumsal ve Toplumsal Gelişimi hedefleyerek 2010 yılında Adana’da kurulmuştur. Eğitim faaliyetlerini Adana merkezli olarak Mersin, Tarsus, Osmaniye, Antakya, İskenderun ve çevresinde yürütmektedir. Başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin her yerinde proje kapsamında eğitim faaliyetlerinde de bulunmaktadır. Eğitim kurumumuz Kişisel, Kurumsal ve Toplumsal Gelişimi hedefleyen Seminerler, Eğitimler düzenlemekte, Danışmanlık hizmetleri yanında Uzmanlık Sertifika Programları, ALES, SPK, Mali Müşavirlik, YDS, TOEFL, IELTS, TOEIC, ECDL gibi sınavlara hazırlık kursları vermektedir. Konusunda Uzman, Akademisyen, Profesyonel Eğitmenlerimiz ile Hazırlık ve Fırsatları buluşturmayı hedeflemekteyiz. Eğitimlerimizi Adana’nın en seçkin yerlerinden olan  Hastaneler Kavşağı’ndaki eğitim kurumumuzda vermekteyiz. Son derece modern sınıflarda konfor ile kaliteyi kursiyerlerimize birlikte sunmaktayız. Özgün Kariyer,  BRITISH CULTURE & BANK STREET (Yabancı Dil Kursu),  ALGE (Etkin Hızlı Okuma), ECDL Sınav Merkezi (Bilgisayar), Gören Bilgisayar (Hafıza Teknikleri, Zihin Haritaları), İŞKUR (Özel İstihdam Bürosu), PEOPLECERT (Yönetim-Kalite Belgelendirme) gibi almış olduğu temsilcilikler ile kursiyerlerine kaliteli marka eğitimleri vermeyi hedeflemektedir.

 

Hedefimiz : 

Hazırlık ile Fırsatları buluşturarak Bireylere, Kurumalara ve Topluma “Şans Kapısı” olmak… Bireylere, Kurumlara ve Topluma güncel, çağdaş, uygulanabilir, fayda sağlayan ve ihtiyaç duyulan eğitimleri, ilham veren yöntem ve örneklerle, kalıcı şekilde sunarak geleceği şekillendirmeye yardımcı olmak…

 

İdealimiz : 

Çalıştığımız sektörde Türkiye’nin en güvenilir, en saygın ve yol gösterici Kurumu olmak…

 

Değerlerimiz : 

İnsan Sevgisi, Yurt Sevgisi, Dürüstlük, Girişimcilik, Hizmet Kalitesi, Hoşgörü, Verimlilik, Sosyal Sorumluluk, Duyarlılık…

 

İlkelerimiz : 

Bireylere, Kurumlara ve Topluma Değer vermek ve katmak,

Çağdaş, Uygulanabilir ve Fayda sağlayacak, Fırsatlar yaratacak eğitimler düzenlemek,

Sürekli Gelişimi ve Yenilikçiliği desteklemek,

Bilgiye ve Çalışanlarımıza sürekli yatırım yapmak…

Evrensel Değerlerle çatışmayacak şekilde Ülke menfaatlerine sahip çıkmak,

Yaşanabilir bir dünya için Çevre sorunlarına duyarlı olmak,

Sosyal Sorumluluk anlayışı ile STK’larla sürekli işbirliği yapmak,

Ülkenin yeteneklerini ortaya çıkararak, fırsatlarla buluşturmak,

Ülkenin gelişimi için katma değer yaratmak.

 

Çalışanlarımız : 

Müşteri Memnuniyetinin ancak Çalışanların Memnuniyeti ile sağlanabileceğine inancımızla Çalışanlarımız; Sorumluluk Alan, İnsiyatif kullanabilen, Başarı için Takım Çalışmasına inanan, Yetenekli, Farklı, Azimli, Yardımseverdir. Akademisyen ve iş hayatının profesyonellerinden olan eğitmenlerimiz konularında uzman kişilerdir.

 

Kalite : 

Müşteri ihtiyaçlarını ortaya çıkaran ve karşılayan, Koşulsuz Mutlu Müşteri ve, Eğitimlerimizde Farkındalık sağlayan kalite anlayışımız bulunmaktadır.

 

Farklılıklarımız : 

Eğitimlerimiz ihtiyaçlarınıza, hedeflerinize, beklentilerinize göre programlanmakta, Beklentilerinizin üstünde bir eğitim anlayışımız bulunmaktadır.

Sizlerin hedeflerinize ulaşma başarısı bizim öncelikli başarı kriterimiz olacaktır.

Eğitim sonrası rehberlik ve danışmanlık hizmetlerimiz devam edecektir.

İş Dünyası ile işbirliği yaparak kursiyerlerimize iş yaratma imkanı sağlanacaktır.


Şansınız Açık, Kariyeriniz “ÖZGÜN” Olsun.